UW zoekt nieuwe postbezorgers ter versterking van ons team

In januari 2022 werken UW en PostNL precies 10 jaar samen in de postbezorging. Dit bevalt beide partijen zo goed dat we in een nieuwe overeenkomst hebben afgesproken om de samenwerking met minimaal vijf jaar te verlengen en waar mogelijk uit te breiden. UW is daarom op zoek naar versterking van ons team postbezorgers. In een kort filmpje wordt Annemoon gevolgd in haar werk als postbezorger en vertelt zij enthousiast over haar werk.

Een team van in totaal 25 UW-medewerkers bezorgt vijf dagen per week de post voor PostNL in wijken in Houten, Schalkwijk en Vleuten.

PostNL en UW willen de samenwerking graag uitbreiden. Daarom is UW op zoek naar versterking van het postbezorgteam. Om een indruk te geven van het werk hebben we een kort filmpje gemaakt.

Heb jij belangstelling voor werken als postbezorger bij UW? Kijk op www.uw.nl/vacatures en vul daar het online sollicitatieformulier in.

Deel op facebook

Deel op Twitter