Springen om technisch geschoold personeel
Veel bedrijven op bedrijventerrein Lage Weide staan te springen om technisch geschoold personeel. De komst van MBO Utrecht naar UW op Lage Weide biedt volop gelegenheid voor samenwerking, bijvoorbeeld op het gebied van stages, opleiding en opdrachten.
UW en MBO Utrecht hebben beide veel ervaring met het opleiden van mensen in de techniek, UW op niveau 1-2 (lasopleiding en metaalbewerking), MBO Utrecht op niveau 3-4 (engineering en bouwkunde). Met deze samenwerking kiezen beide organisaties voor het versterken van onderwijs(ontwikkeling), en het uitwisselen van expertise en technische faciliteiten.
De Utrechtse wethouders Linda Voortman (Werk en inkomen) en Klaas Verschuure (Economische zaken en mbo) geven op 5 november het officiële startschot, een moment waarop bedrijfsleven, onderwijs en UW-medewerkers elkaar ontmoeten.